![](/sites/gnizdechko.ukraina.org.ua/files/styles/555x775/public/person_images/image-10.png?itok=u8Mfgyki)
Посада
Практичний психолог
Закінчила Вінницьке педагогічне училище в 1994 році за фахом «вихователь в дошкільному закладі», Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Г.Сковороди за фахом «вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання, викладач у вищих навчальних закладах І – ІІ рівня акредитації», Соціально-економічний інститут «Україна» за фахом «психолог». В закладі працює з 2004 року. На посаді практичного психолога – з 2006 року.